PITy 2017 program

epity1

Jak najszybciej rozliczyć pit 2017 - użyj programu pity 2017

 

Najszybciej można rozliczyć pit 2017 dzięki elektronicznej aplikacji. Pity 2017 program jest bezpłatny, łatwy w obsłudze i rzeczywiście pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Potwierdzają to tysiące zadowolonych użytkowników poprzedniej edycji programu.

 

Wprawienie się w bojach przy tradycyjnym rozliczeniu podatkowym zajmuje bowiem dużo czasu i pewnego nakładu wiedzy na temat prawa podatkowego. Satysfakcję przynosi to raczej tym osobom, które na co dzień mają do czynienia z rachunkowością. Dla większości podatników perspektywa wypełnienia rozliczenia pitu 2017 oznacza stres i niespokojny sen po złożeniu formularza w urzędzie.

 

Pity 2017 darmowy program okazuje się z wielu względów rozwiązaniem rewelacyjnym. Rzecz najważniejsza - posiada mechanizmy eliminujące błędy powszechnie popełniane w zeznaniach. Od początku składania rozliczenia podatkowego 2017 użytkownik prowadzony jest za pomocą pytań zadawanych, podobnie jak wygląda to podczas rozmowy z doradcą podatkowym. W ten sposób dobierany jest zestaw deklaracji podatkowych (pity 2017 program obsługuje wszystkie typy deklaracji rozliczeniowych ( PIT-28, -28A, -28B, -36, -36L, -37, -38 ) i 7 rodzajów załączników ( PIT-B, -D, -O, -2K, -M, -ZG, -Z ), zawiera też 4 wzory formularzy NIP ( NIP-1, -3, -B, -C )

 

Pity 2017 program do rozliczania sam informuje użytkownika o błędach, przykładowo w przypadku wpisania błędnej kwoty, i nie pozwala przekroczyć limitu kosztów i obliczeń, co zazwyczaj skutkowało licznymi błędami przy tradycyjnym rozliczaniu. W każdej chwili pozwala też użytkownikowi na cofnięcie się do edycji poprzedniego pola, jeśli w rozliczeniu pit 2017 popełniono jakiś błąd.

 

Mało tego, pity 2017 program, jak każda współczesna aplikacja użytkowana w celach rozliczeniowych, posiada moduły obliczeniowe, niezastąpione przy sumowaniu kosztów przychodów i dochodów. Eliminuje to definitywnie błędy rachunkowe, które paraliżowały przez lata pracę urzędników skarbowych. To rzeczywiście pozwala maksymalnie skrócić czas spędzony przy rozliczeniu podatkowym.

 

Kolejnym instrumentem znacznie usprawniającym pracę z pity 2017 darmowym programem są mechanizmy kontroli i podpowiedzi. Chodzi tu o wsparcie merytoryczne dla tych osób, które z przepisami podatkowymi nie miały dotąd wiele wspólnego. Program jest przy tym funkcjonalny w każdym calu, przykładowo przenosi wszystkie potrzebne dane do formularzy PIT z załączników i odwrotnie - z załączników formularzy PIT do formularza głównego pity 2009.

 

Aplikacji tej nieobce są też elementy graficzne umilające obsługę programu. Mamy tu na myśli chociażby ikonki, sygnalizujące przejście do kolejnej strony. Ucieszy również czytelny, intuicyjny interfejs. Pity 2017 program wizualnie bliski jest wielu powszechnie stosowanym aplikacjom biurowym, stąd nie traci się ani chwili, by szybko przystąpić do rozliczenie pit 2017. Obowiązuje prosta nawigacja przy pomocy myszy i/lub klawiatury.

 

Program pity 2017 do pobrania jest na naszej stronie. Odbywa się to całkowicie bezpłatnie. Wypełniony następnie formularz podatkowy można za pomocą programu wydrukować i zanieść do odpowiedniego urzędu. Baza adresowa urzędów znajduje się w programie pity 2017.