PITy 2017 program

epity1

Księgowa czy pity 2017 program

 

Trwa gorący okres składania deklaracji podatkowych. Wiele osób korzysta z usług księgowych, żeby nie pozostać z zeznaniem rocznym samemu. Jeżeli nie chcemy tracić pieniędzy na takie usługi, powinniśmy rozważyć wypełnienie formularzy podatkowych przy pomocy programu pity 2017. Jest to w pełni darmowy program do rozliczania pitów 2017, który krok po kroku przeprowadzi nas przez całą procedurę rozliczenia. Pity 2017 program do pobrania z Internetu zaledwie w kilka sekund zdecydowanie ułatwi nam dokonanie rozliczenia z urzędem skarbowym. Co bardzo istotne pit 2017 program został skonstruowany w taki sposób, aby każdy z podatników był w stanie poradzić sobie samodzielnie z jego obsługą.

 

Przy pomocy programu do wypełniania pitów możemy skorzystać:

  • zarówno z opcji wypełniania formularza przy pomocy kreatora deklaracji,
  • jak i wypełniając aktywny formularz PIT.

Osoby, które wypełniają deklarację po raz pierwszy, lub dotychczas miały problemy z jej wypełnieniem, powinny skorzystać z kreatora, gdyż pozwoli to na uniknięcie ewentualnych błędów.

 

Należy pamiętać o tym aby wypełniając pity 2017 urząd skarbowy, który podajemy w Picie, był urzędem właściwym dla naszego miejsca zamieszkania. Deklaracja wysłana do innego urzędu skarbowego nie będzie mogła zostać przez niego przyjęta. Zarówno w przypadku pola z nazwą urzędu skarbowego, jak i w przypadku pozostałych rubryk znajdujących się w formularzu, w programie pity 2017 wyświetlane będą podpowiedzi, które jednoznacznie określą, jakie informacje powinniśmy w danym miejscu wpisać. Dużą zaletą programu, jest to, że zarówno kreator deklaracji, jak i aktywny formularz, wykonują większość obliczeń samodzielnie, na podstawie danych, które wcześniej wprowadziliśmy. Dzięki temu nie ma potrzeby obliczeń na kalkulatorze poszczególnych wartości. Osoby, które planują wysłać swojej zeznanie podatkowe w formie elektronicznej również mogą wypełnić je przy pomocy programu pity 2017, gdyż możliwe jest przesłanie z jego poziomu wypełnionego formularza, prosto do systemu Ministerstwa Finansów e-deklaracje. W razie ewentualnych problemów lub wątpliwości, specjalnie dla podatników, w programie pity 2017 stworzona została zakładka, w której znajdują się aktualne przepisy podatkowe, regulujące obciążenia z tytułu podatków w Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Pity 2017 program udostępniany jest podatnikom od wielu lat. Każdego roku aplikacja ta jest aktualizowana w oparciu o obowiązujące w danym roku przepisy podatkowe. Dowodem na jej skuteczność i poprawność działania, jest stale rosnące grono zadowolonych użytkowników programu, którzy korzystają z jego możliwości po raz kolejny. Jeżeli musisz rozliczyć się z urzędem skarbowym przy pomocy jednego z następujących formularzy: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, bądź PIT-39, wybierz pity 2017 program do pobrania z Internetu. Przy jego pomocy wypełnisz nie tylko same formularze PIT, ale także wszystkie niezbędne załączniki, które następnie będziesz mógł wydrukować i wysłać do urzędu skarbowego pocztą tradycyjną, bądź przesłać na platformę e-deklaracje i przekazać je urzędowi skarbowemu w formie elektronicznej.