PITy 2017 program

epity1

Pity 2017 program ułatwi rozliczenie roczne 2017 niepełnosprawnym

 

Większość podatników co roku przeklina czas, kiedy nadchodzi okres wzmożonego wypełniania swoich deklaracji podatkowych. Są i tacy, którzy wiele oddali by za to, by móc samodzielnie nie tylko wypełnić swój PIT, ale również złożyć go w urzędzie skarbowym. Mowa tu o osobach niepełnosprawnych, które do tej pory wysyłały swoje zeznania pocztą lub też dostarczały je fiskusowi za pośrednictwem pełnomocnika. Program pity 2017 daje szansę na zmianę. Ta nieskomplikowana i prosta w obsłudze aplikacja komputerowa pozwala na szybkie i bezproblemowe rozliczenie wszystkich swoich dochodów bez konieczności wychodzenia z domu.

Osoby niepełnosprawne często podejmują się zadań zarobkowych,

więc tak jak pozostali podatnicy zobowiązani są złożyć PIT w urzędzie.

 

Program do rozliczania pitów 2017 jest całkowicie darmowy, więc osoby niepełnosprawne nie muszą martwić się tym, że będą zmuszone ponosić koszty z tytułu pobrania czy też użytkowania tego instrumentu. Darmowy program pity 2017 zawiera wszystkie podstawowe deklaracje pit, dlatego z pewnością każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.

 

Pity 2017 program to jednak nie tylko narzędzie wspomagające procesy wypełniania deklaracji podatkowych. Warto zauważyć, że dzięki aplikacji program do rozliczania pitów 2017 istnieje możliwość wysłania naszego zeznania bezpośrednio do wskazanego urzędu. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej funkcji programu, jaką jest system e-deklaracji. Elektroniczne rozliczenia nie wymaga osobistego pojawienia się podatnika w urzędzie skarbowym, ponieważ wszystko można załatwić za pośrednictwem sieci internetowej. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, które wykorzystując darmowy program pity 2017 mogą rozliczyć się całkowicie samodzielnie, bez konieczności angażowania do tego osób trzecich.