PITy 2017 program

epity1

Jak złożyć PIT wygenerowany przez pity 2017 program

 

Co prawda jest jeszcze czas, ale warto już dziś zastanowić się jak rozliczymy nasze przychody: czy skorzystamy z usług profesjonalisty to znaczy księgowego czy może użyjemy programu pit 2017 do rozliczeń podatkowych.

 

Koszty wypełniania PITu przez biuro księgowe są zróżnicowane, zależą od kilku czynników, między innymi od wielkości miejsca zamieszkania oraz stopnia trudności wypełnianego formularza. Na przykład koszt profesjonalnego wypełniania formularza PIT 37 waha się od 20 zł do 50 zł. Ale osoby, które rozliczają ulgi czy też dochody z prowadzonej działalności gospodarczej, albo rozliczający dochody uzyskane za granicą, mogą się spodziewać, że będę musieli w biurze rachunkowym zapłacić od 100 do 200 zł. Można uniknąć tych kosztów sięgając po elektroniczne rozliczenie pit 2017.

 

Dla tych, którzy nie wiedzą, pity 2017 program, to profesjonalne narzędzie do corocznych rozliczeń podatkowych każdego z nas, które pozwoli nam zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Pity 2017 program, możemy wykorzystać do wszystkich rodzajów deklaracji.

Program jest ZUPEŁNIE DARMOWY.

Do jego użycia wystarczy dostęp do Internetu. Należy pobrać go ze strony http://pity-2017-program.epity.pl/ i zainstalować (trwa to kilkanaście sekund). Elektroniczne rozliczenie pit 2017 oferuje możliwość wypełnienia i złożenia następujących rodzajów PITu:

wraz z wszelkimi, niezbędnymi załącznikami.

 

Elektroniczne rozliczenie pit 2017 to niezwykle proste i skuteczne w obsłudze narzędzie, które pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Program jest prosty w obsłudze, że nie będzie nam potrzebna znajomość zaawansowanych obliczeń matematycznych, gdyż program wykona wszystko automatycznie. Wystarczy wpisać odpowiednie kwoty w zaznaczone na zielono rubryki formularza, a cała reszta zostanie za nas wykonana przez aplikację. Ponadto wszystkie wątpliwe kwestie są opisane w zakładce „pomoc”. Na każdym etapie wypełniania elektronicznego rozliczenia pit 2017 program służy pomocą.

 

Rozliczając się za pomocą programu pity 2017 można wydrukować arkusz PIT lub skorzystać z funkcji elektronicznego wysyłania wniosku, co zajmuje kilka chwil. Po wysłaniu pliku podatnik otrzymuje drogą elektroniczną swój indywidualny numer UPO (Urzędowe Potwierdzenie Odbioru), który jest potwierdzeniem złożenia prawidłowo wypełnionej deklaracji na czas.

 

Jeśli nie wierzysz, że elektroniczne rozliczenie pit 2017 może być dla Ciebie czystą przyjemnością rozlicz swój PIT z jego pomocą, a przekonasz się sam, jak łatwy i przyjazny w obsłudze jest to program.